crash.talk

Wat zit er in CSKR?

iShares MSCI Korea (CSKR) bevat 75 bedrijven. De 10 grootste krijgen samen € 66,51 van elke €100, met Samsung Electronics, Sk Hynix, Sk Square bovenaan. De jaarlijkse kost is 0,65% en een Belg betaalt 0,12% beurstaks. Fiscaal label (crash.talk): A.

Bekijk CSKR in ETF Scan

Kosten en belastingen voor Belgen

Jaarlijkse kost (TER)€ 6,50 per €1.000 (0,65%)
Beurstaks (TOB)€ 1,20 per €1.000 (0,12%)
DividendenHerbelegt (kapitaliserend)
Hoe het fonds belegtKoopt echt de aandelen (fysiek)
ISINIE00B5W4TY14
Fiscaal label (crash.talk)A

Label A: beurstaks 0,12% (het laagste tarief); kapitaliserend, dus geen roerende voorheffing op dividenden.

Zo groeide €1.000 in CSKR

BelegdWaarde vandaagRendement
1 jaar geleden€ 1.719+72%
3 jaar geleden€ 2.876+188%
5 jaar geleden€ 2.217+122%

Slotkoers op 2026-10-30: € 386,60 per stuk. De prijs per stuk zegt niets over goedkoop of duur. Na de jaarlijkse kost, vóór beurstaks en meerwaardebelasting. Het verleden is geen garantie voor de toekomst.

De 10 grootste bedrijven in CSKR

#BedrijfTickerGewicht
1Samsung Electronics00593027,85%
2Sk Hynix00066017,72%
3Sk Square4023404,27%
4Samsung Electronics Co Ltd Pfd Non-Voting0059353,79%
5Samsung Electro-Mechanics0091503,52%
6Kb Financial Group1055602,56%
7Hyundai Motor0053801,89%
8Shinhan Financial Group0555501,78%
9Samsung Sdi0064001,58%
10Hana Financial Group0867901,55%

Bron: iShares op 30 oktober 2026. Bekijk de productpagina en KID bij iShares. Lees het KID voor je koopt.

Landen

Zuid-Korea100,0%

Sectoren

Informatietechnologie56,4%
Industrie17,2%
Financiële sector11,0%
Luxe en vrije tijd5,6%
Gezondheidszorg3,0%
Communicatie2,6%
Dagelijkse consumptie1,6%
Overig2,6%

Hoeveel AI zit er in CSKR?

Van elke €100 gaat ongeveer € 45,56 naar bedrijven die rechtstreeks van AI leven.

Chips€ 45,56
Cloud en AI-modellen€ 0
Datacenters en stroom€ 0
AI-software€ 0

Vereenvoudigde indeling van crash.talk, geen officiële index.